Lezzeti; protein ve enerji kaynağı olarak evcil hayvan dostlarımıza en iyi şekilde sunan bir dünya markası olmak.


Besin öğeleri; en taze hali ile onaylı tedarikçilerimizden temin edilir, gıda koruma zincirine uygun şeklinde tesisimize getirilir. 
SÜPER YİYECEK İÇERİĞİ; Temel besinlerimizin başlıcaları; sığır eti, tavuk eti, karides, balık, tahıl ürünleri, havuç, patates, bezelye, hayvansal yağlar (Tavuk Yağı, Balık Yağı), mineraller, vitaminler ve amino asitler… C & E VİTAMİNİ; Güçlü bağışıklık ve parlak tüyler için ekstra vitamin takviyesi… OKYANUS BALIĞI; Kaliteli protein kaynağı ve sağlıklı yaşam… OMEGA YAĞI ASİTLERİ; Balık yağının içerdiği Omega3 ve tavuk yağının içerdiği Omega6 ile parlak deri ve parlak tüyler… YÜKSEK SİNDİRİLEBİLİRLİK; Sindirilebilirliği yüksek protein kaynakları… DOĞAL KORUMA; Böbrek hastalıkları, sindirim sorunları, yaşlanma etkileri gibi riskleri önlemek için antioksidanlar, prebiyotikler, lifler ve temel yağ asitleri…

Lezzeti; protein ve enerji kaynağı olarak evcil hayvan dostlarımıza en iyi şekilde sunan bir dünya markası olmak. Sorumluluk bilinci içerisinde AR-GE ve Kalite Kontrol çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz. ISO-9001, 14000 ve 22000 belgelerine sahip fabrikamızda el değmeden üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz… Paketin İçinde Lezzet Saklı…

"Dostlarımız için varız" ilkesi varlık nedenimizdir. Dostlarımız için ekibimiz ve siz müşterilerimizle bir aile birliği içinde hareket eden, yenilikçi ve üretken çalışanlarız. Tüm hayvanları adil bir şekilde önemseyen, onlarla duygu bağı içinde iletişim kuran çalışanlarız. İleri teknolojiyi kullanarak, ar-ge çalışmalarına önem veririz. Yaratıcılıkta sınır tanımayız. Kedi ve köpek dostlarımız doğal beslenebilsin diye, doğayı koruruz ve sürdürülebilir yaşamı destekleriz.

Evcil hayvan dostlarımızın; sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için, doğal ve temiz ham madde kaynaklarından ileri teknolojiler kullanarak mükemmel mamalar üretmek.