KEDİ VE KÖPEK BAKIMI İLE İLGİLİ KİTAP ÖNERİLERİ


Köpek sahibinin el kitabı, Dr.Bruce Fogle

 Dr. Fogle, kitapları en çok satan veteriner hekimdir. Köpeğiniz ile ilgili merak ettiklerinizi, köpeklerin gereksinimleri ve mutlu yaşamaları için gerekli olan bilgileri bizlere aktarıyor. Rahatsızlıkları ile ilgili tüm belirtileri ve tedavi yöntemlerini, ilkyardımı, eğitim, beslenme ve köpeğinizin yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağınız bilgileri bulabileceğiniz bir el kitabı olarak öneriliyor.

-Soru ve Yanıtlarla Kedi ve Köpek Bakımı, Vet.Hek.Oktay Deprem

İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi olan veteriner Hekim Oktay Deprem,kedi ve köpeklerle ilgili merak edilenleri soru cevap şeklinde yazdğı kitabı ile sunuyor. Pratik bilgiler yanında hastalıklar ve tadavi yöntemleri de kitapta yer alıyor.

-Kedi Bakımı, David Taylor

Zoovet kitap serisinin yazarı, dünyaca ünlü veteriner cerrah David Taylor tarafından yazılmış olan bu kitap, kedinizi sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşatmak için yazılmış eşsiz bir rehber.

-Her Yönüyle Köpek Eğitimi, Gerilyn J. Bielakiewicz

Bilindiği gibi bir köpeğin eğitimi için oldukça uzun bir süre ve emek gerekir.Köpeğinizi eğitirken size yardımcı olabilecek ipuçları ve yöntemleri bulabileceğiniz bir kitap.

-Kedi ve köpek hekimliği, Prof.Dr. Ender Yarsan

Alanında uzman hekimler ve akademisyenler tarafından hazırlanmış olan bu kitap Türkiye'de, alanında yazılmış olan ilk ve tek kitap olma özelliği taşır. Her veteriner hekimde bulunması gereken bir kitaptır.

-Kedi sahibinin el kitabı, Davis Brunner ve Sam Stall

Kedileriniz için yaşam boyu öneriler ve ipuçları ile dolu sorun giderme önerilerinin yer aldığı faydalanabileceğiniz bir kitap.

-Pratik Kedi Bakımı ve Eğitimi,  Miriam Fields Babineau

Kediniz sadece 10 dakika'da neler öğrenebilir? Yazar Miriam Fields-Babineau, televizyon şovları ve filmler için kedileri eğiten, profesyonel deneyime sahip bir eğitmen. Kedinize basit oyunları sadece dakikalar içinde nasıl öğretebileceğinizi gösteriyor.

-Kediniz Konuşuyor,  Gülay Kabasakal Ertürk

 

Yazar, kedilerin içgüdüsel davranış özelliklerine değindiği bu çalışmada sağlıklı ve mutlu kedi bakımının ipuçlarını vermektedir.